Fiori ponúka kvalitu a štýl.

Zastavte sa na chvíľu, odpútajte sa od svojho mobilu, či tabletu a rozhliadnite sa okolo seba. Príroda okolo nás nám na každom kroku ponúka kúsok dokonalého umenia. 

Šikovné ruky profesionálnych floristov kvetinárstiev Fiori prenášajú kúsok umenia prírody do príbytkov, na rodinné oslavy, svadby, posledné rozlúčky s blízkymi, či len jednoduché, každodenné potešenie priateľov.

Otvorte svoje vnútro a dovoľte prírode naplniť ho farbami, pokojom a energiou ukrytou vo vôni čarovných kvetov.

My, Fiori, nerobíme zázraky. Nehráme sa na nedosiahnuteľných umelcov, ale necháme tvoriť prírodu. Originalitu jej výtvorov dopĺňame a obohacujeme pohľadom nadčasového dizajnu, unikátnych detailov a sily momentov, pre ktoré je dielo vytvorené.

Fiori dáva možnosť rezervovať si kvety podľa predstáv vo zvolenom kvetinárstve.

Fiori si váži zákazníkov, ku každej objednávke pristupuje zodpovedne a realizuje ju z tých najkvalitnejších kvetov. Neexistuje malá, alebo veľká objednávka. Vo Fiori si každá objednávka zaslúži pozornosť, čas na prípravu, výber kvalitných kvetov a doplnkov.

Nečakajte, napíšte nám svoju predstavu a vo vybranom kvetinárstve bude pripravená kytica, veniec, či kvetinové aranžmá podľa vašich požiadaviek vo vami určenom čase.

Fiori sa teší na vašu objednávku

Objednávky a rezervácie je potrebné vykonať minimálne dve hodiny vopred, pred určeným časom vyzdvihnutia z dôvodu potrebného času na realizáciu.